Kayseri/Develi Bölgesi için 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Diğer Bölgeler İçin Kargo Ücretlidir.
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kuruyemiş ve Cips Çeşitleri

Atıştırmalık dendiğinde akla gelen belirli ürünler bulunur. Bu ürünlerden ilki cipslerdir. Uzun yıllardır neredeyse öğün yerine geçebilecek şekilde bir cips tüketimi bulunur. Arkadaşlarınızla eğlenirken, sohbet ederken, film izlerken ya da sadece vakit geçirmek için tükettiğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkar. Pek çok farklı aroma ve sebzeden üretilmiş cipsler mevcuttur. Hemen hemen herkesin damak zevkine hitap edecek lezzetlere sahip cipsler bulunabilir. Hem çocuklar hem de yetişkinlerin sıklıkla tercih ettiği bir atıştırmalıktır. Kuruyemiş ise misafir ağırlarken ya da arkadaşlarınızla eğlenirken, sohbet ederken en çok tercih edilen bir diğer atıştırmalıktır. Yine her kesimin kişisel zevklerine göre tercih edebileceği kuruyemişler bulunur. Hem cipsler hem de kuruyemişler için pek çok farklı marka ve ürün çeşitliliği bulmak mümkündür. Bu seçenekler arasından kolaylıkla size en çok hitap edeni seçebilirsiniz.

Cips Çeşitleri

Aroma söz konusu olduğunda en çok çeşitliliğe sahip atıştırmalıklardan bir tanesi cipslerdir. Sürekli yeni aromaların üretildiği ve üretilmeye devam ettiği cipsler her kesime hitap eder cinstendir. Başta patates cipsi olmak üzere mısır cipleri de sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alıır. Mısır ya da sade patates cipslerinin yanı sıra farklı pek çok aroma bulmak da mümkündür. Peynirli cips acılı, soğanlı, baharatlı ve yoğurtlu cipsler bu aromalardan yalnızca birkaçıdır. Çeşitli boylarda cipsler temin etmeniz mümkündür. Küçük, büyük ve ekstra büyük boy cipsler bulunur. Bunun yanı sıra ambalaj seçeneklerinden tercih edebileceğiniz farklı alternatifler de mevcuttur. Karton kutularda korunaklı olanların yanı sıra plastik ambalajlarda cipsler de bulunmaktadır. Her yaştan ve her damak tadından insana hitap eden cips türleri oldukça çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kuruyemiş Çeşitleri

Ailenizle ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek istediğinizde, film izlerken ya da sohbet ederken tercih edebileceğiniz atıştırmalıkların başında kuruyemişler gelir. Televizyon karşısında, park ya da bahçelerde, okulda ya da iş yerinde ara öğün olarak kullanımı oldukça yaygın ürünlerdir. Sık bir şekilde tüketilen kuruyemiş türleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Fıstık, fındık, badem, ceviz, çekirdek, leblebi, mısır gibi iç yemişlerin yanı sıra kuru meyve tüketimi de oldukça yaygındır. Çiğ olarak tüketilebilen kuruyemişlerin yanı sıra kavrulmuş olarak tüketilen kuruyemişler de sıklıkla tercih edilmektedir. Damak zevkinize göre tuzlu ya da tuzsuz, kavrulmuş ya da kavrulmamış olarak tercih edebileceğiniz seçenekler mevcuttur. Sohbetlerinize ekstra zevk katacak kuruyemiş çeşitleri tüketicilerin zevklerine hitap edecek şekilde üretilir. Bu atıştırmalıkların çeşitli boyut ve ambalajlarda temin edebileceğiniz pek çok çeşidi bulunur. 

Kuruyemiş ve Cips Fiyatları

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçirebileceğiniz en eğlenceli aktivitelerinize keyif katacak atıştırmalıklar arasında yer alan cipsler ve kuruyemişler pek çok farklı tür ve çeşitlilikte sizlere sunulur. Tüketimi çok olan bu atıştırmalıklar pek çok farklı markalar tarafından üretilir. Ürün içeriği ve ebatı gibi bu ürünlerin fiyatını belirleyen bir takım faktörler bulunur. Sağladıkları hizmet doğrultusunda da kuruyemiş markaları ya daiçin farklı fiyat aralıkları bulunmaktadır. Bireysel mi yoksa geniş topluluklar için mi kullanacağınız miktara göre çeşitli paketler mevcuttur. Cips markaları içeriğinin özellikleri ve paket boyutu, bu ürünlerin fiyatını belirleyen faktörlerdir. Damak zevkinize göre size en çok hitap eden cips ya da kuruyemişleri aromalarına göre ayrıştırıp, kullanacağınız miktara göre paket boyutu belirleyebilirsiniz. Farklı markaların sunmuş olduğu farklı fiyat skalası üzerinden size en uygun olanı tercih edip eğlenceli aktivitelerinizi ve boş zamanlarınızı lezzetli atıştırmalıklarla taçlandırabilirsiniz.

Yükleniyor...