Kayseri/Develi Bölgesi için 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Diğer Bölgeler İçin Kargo Ücretlidir.
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Gazsız İçecekler

Gazsız İçecek Çeşitleri

Keyifli ve serinletici bir içecek arıyorsanız, gazsız içecekler kategorimiz tam size göre! Doğal meyve sularından organik iceceklere, sağlıklı ve lezzetli seçenekler burada sizi bekliyor. Soğuk ve ferahlatıcı içecekleri tercih edenler için geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. İster evinizde dinlenirken, ister piknikte veya spor yaparken tüketebileceğiniz gazsız içeceklerle sağlıklı bir yaşam tarzını destekleyebilirsiniz. Üstelik düşük kalorili ve doğal içerikli olmalarıyla da herkesin tercihi haline gelmişlerdir. En sevdiğiniz markaların gazsız içeceklerini keşfetmek için hemen tıklayın!

Kendine has lezzeti ile öne çıkan gazsız içecekler arasında pek çok ürünü görebilirsiniz. Meyve suyu, şalgam, soğuk kahve gibi ürünler bunlar arasında yer alır. Günün her saati tüketebileceğiniz bu içecekler, damaklarda hoş bir tat bırakır. Dilerseniz kahvaltılarda meyve suyu gibi içecekleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra öğle ve akşam yemeklerinde şalgamdan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Vitamin ve mineral değeri yüksek olan şalgam ile et yemeklerini rahatlıkla tüketebilirsiniz. Damak tadınıza uygun olarak acılı şalgam suyunu tercih edebilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde içinizi ferahlatmak istiyorsanız, limonata çeşitleri ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunlar arasında farklı markaları görebilirsiniz. Pet şişe veya kutu içerisinde satılan limonatalardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Geniş aile ve veya kalabalık gruplar için 12 ve 24'lü seçenekler ideal olabilir. Aynı zamanda bunlar zaman zaman yapılan kampanyalarla indirimli bir hale gelebilir. Siz de fırsatlardan yararlanarak uygun ürünü temin edebilirsiniz. 

Yaz Kış Rahatlıkla Tüketebileceğiniz Gazsız İçecekler 

Güne keyifli bir başlangıç yapmak istiyorsanız, gazsız içeceklerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bunları arasında birbirinden farklı meyve suyu çeşitleri yer alır. Vişne, kayısı, şeftali, portakal gibi meyve suyu seçeneklerinden zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Meyve suyu markaları, geniş ürün skalasına sahiptir. Bunlar arasından damak tadınıza uygun olan ve kaliteli bir markaya yönelebilirsiniz.[1]  Meyve suları genellikle karton veya metal kutu içerisinde satışa sunulur. Aynı zamanda bunlar 12, 15 ve 24’lü seçenekler halinde sizlere sunulur.[2] Değişken meyve suyu fiyatları ile bütçe dostu çözümler sunar.[3]  Özellikle de çoklu seçeneklerde yapılan kampanyalardan yararlanarak avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Gazsız içecekler arasında meyve suyunun yanı sıra şalgam, limonata gibi seçenekler de bulunur. Siz de bu seçeneklerden yararlanarak dilediğiniz ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

Birbirinden Farklı Gazlı İçecek Ürünleri 

Gazsız içecek denince akıllara meyve suyu, şalgam, limonata, kahve gibi ürünler gelir. Bunlar vitamin ve mineral değeri oldukça yüksek olan ürünlerdir. Aynı zamanda kahvede bulunan kafein günü daha dinç hissetmenize yardımcı olur. Soğuk kahve çeşitleri arasında her damak zevkine uygun ürünü bulmak mümkündür. Bunları günün her saati rahatlıkla içebilirsiniz. Gün içerisinde yorgunluğunuzu atmak amacıyla tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında ferahlamak veyorulduğunuzda dinç kalmak amacıyla tüketebilirsiniz. Soğuk kahve fiyatları değişkendir. Bunun yanı sıra kahvaltı sofraları başta olmak üzere öğle ve akşam yemeklerinde meyve suyu ile hoş bir lezzet yakalayabilirsiniz. Bunlar arasında vişne, şeftali, karışık gibi pek çok meyve suyu bulabilirsiniz. Böylelikle zevkinize uygun olanı seçip satın alabilirsiniz. 

Gazsız İçecek Fiyatları

Doğadan gelen lezzetler, fabrikalarda özenle işlenerek gazsız içecek olarak piyasaya sunulur. Birbirinden farklı markalar altında satışa sunulan meyve suyu çeşitleri, doğadan gelen lezzeti sizlere sunar. Bunlar sayesinde yemeklerinizin yanında hoş bir lezzet yakalayabilirsiniz. Alternatif olarak şalgam çeşitleri de yer alır. Bunlar acılı veya acısız şekilde satışa sunulabilir. Ayrıca her bir markanın kendine has ürünü bulunur. Böylelikle aynı ürünü farklı markalar altında deneme şansı elde edersiniz. Diğer yandan sıcak yaz günlerinde limonata ile serinlik keyfi yaşayabilirsiniz. Limonataya alternatif olarak soğuk çaylara da göz atabilirsiniz. Her biri farklı aromaya sahip olan bu çaylar, serinleme etkisi yaratır. Limon, şeftali gibi farklı aromalara sahip ürünlerden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Soğuk çayların bazılarında aynı ambalaj içerisinde birden fazla ürün yer alabilir.

Nescafe ExpressFuse TeaUludağCappyLink gibi markaların en leziz ürünleri, Capri sunMeysu ve Tamek meyve sularının enerji ve lezzet içeceklerini Bizim Toptan Market’ten satın alabilirsiniz

Yükleniyor...