Kayseri/Develi Bölgesi için 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Diğer Bölgeler İçin Kargo Ücretlidir.
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Hijyenik Ped

Kadınların hijyenik ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak üretilen hijyenik pedler, kadın bakım kategorisindeki önemli ürünlerden biridir. Hijyenik pedler, kadınların adet dönemlerinde rahat ve konforlu bir şekilde günlük hayatlarını sürdürebilmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda kadınların kişisel bakımlarına özen göstermelerini sağlayan bir üründür. Cilt dostu malzemelerden üretilen hijyenik pedler, hassas ciltler için de uygundur.

Kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan hijyenik pedler, kullanıcılarına hem hijyen sağlar hem de rahat bir kullanım deneyimi sunar. Adet dönemlerinde ya da günlük kullanımda tercih edebileceğiniz farklı özelliklere sahip hijyenik ped çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kadın bakımı kategorisindeki hijyenik pedler, ciltle direk temas ettiği için cilt dostu, nefes alabilen ve emiciliği yüksek malzemelerden üretilir. Bu sayede cilt hassasiyetine neden olmaz ve uzun süreli kullanımlarda dahi konfor sağlar. Kadınların günlük bakımlarında tercih ettiği hijyenik pedler, dermatolojik olarak da test edilmiştir.

Yükleniyor...