Kayseri/Develi Bölgesi için 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Diğer Bölgeler İçin Kargo Ücretlidir.
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Toz İçecekler

Toz İçecek Çeşitleri

Tadı ile damaklarda hoş bir lezzet bırakan toz içecek çeşitleri birbirinden farklı markalar altında satışa sunulur. Bu markaların her biri farklı tatların ve lezzetlerin ortaya çıkmasına zemin hazırlar. Daha çok kış aylarında tüketilen sıcak çikolata, yediden yetmişe herkesin gözdesi olmayı başarır. Soğuk  aylarda içinizi ısıtacak bu lezzet, her damak tadına hitap edecek türdendir. Yanınızda taşımak için oldukça uygun olan sıcak çikolataözel gramajlara sahip paketler halinde satışa sunulur. Dilerseniz bu ürünü satın alıp seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Okul veya iş ortamında bu içecekten mahrum kalmazsınız. Süt veya su ile hazırlanan sıcak çikolata, pratik bir şekilde içime hazır hale gelir.

Toz İçecek Çeşitleri

Büyük küçük herkesin sevgilisi olan toz içecek çeşitleri birbirinden farklı markalar altında satışa sunulur. Kolay bir şekilde hazırlanan bu içecekler kısa sürede içime hazır hale gelir. Geçmişten beri süregelen bir gelenek olan salep kültürünün devamını gerçekleştirebilirsiniz. Bu geleneksel lezzeti deneyimlemek isteyenler, bu içeceği evde veya iş yerinde tercih edebilirler. Misafirlerinize de pratik bir ikram hazırlamak istediğinizde salep hazırlayabilirsiniz. Daha çok 17 gramlık paketler halinde satılan ürün, tek kullanımlık şekilde hazırlanır. Dilerseniz avantajlı olarak satışa sunulan 24'lü paketleri de tercih edebilirsiniz. Böylelikle bu zevki uzun süre deneyimleme fırsatı elde edersiniz. Değişken salep fiyatları ile ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz. Alternatif olarak sıcak çikolata, kahve gibi ürünlere de göz atabilirsiniz. Bunlar daha çok kış aylarında tüketilmesine rağmen yaz aylarının da  vazgeçilmezleri arasına girer. Pratik hazırlanabilen, istediğiniz her yerde rahatlıkla tüketebileceğiniz farklı bir lezzet arıyorsanız, bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Sıcak çikolatalar, su veya süt ile kısa sürede hazır hale gelir. Böylelikle lezzeti deneyimleme fırsatı elde ederler. 

Her Mevsime Uygun Toz İçecekler 

Soğuk veya sıcak şekilde hazırlanabilen toz içecekler yaz kış rahatlıkla tüketilir.  Birbirinden farklı toz içecek markaları damak tadınıza uygun ürünü bulmanız konusunda size yardımcı olur. Her mevsim tüketebileceğiniz portakallı toz içecek 300 gramlık paket halinde satışa sunulur. Bu tarz içecekler özellikle de renkli yapısı ile çocukların ilgisini çeker. Granül halinde bulunan içeceği, su ile kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Kahvaltılarda öğle ve akşam yemeklerinde bu lezzeti deneyimleyebilirsiniz. Yaz aylarında hazırlayarak buzdolabında soğutup dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz.  Kısa sürede hazırlanan ürün portakal aroması ile damaklarda hoş bir tat bırakır. Alternatif olarak tercih edebileceğiniz çilekli toz içecek ürününe de göz gezdirebilirsiniz. Günün her saati rahatlıkla tüketebileceğiniz bu içecek ile enerjinizi üst seviyede tutabilirsiniz. Kapalı kutu içerisinde satılan ürünler, ambalajı nedeniyle nem ve rutubet gibi ortamlara dayanıklıdır. Böylelikle uzun süre muhafaza etme olanağı elde edersiniz. 

Toz İçecek Fiyatları

Toz içecek ürünleri farklı aromaları ile güne hoş bir başlangıç yapmanızı sağlar. Bunlar arasında sıcak çikolata, salep gibi ürünleri görebilirsiniz. Daha çok kış aylarında tüketilen bu içecekler içinizin ısınmasına yardımcı olur. Diyet yapıyorsanız toz içecek yönünde kullanabilirsiniz. Yaz kış rahatlıkla tüketebileceğiniz granüllü içecekler; portakal, kuşburnu, elma gibi farklı aromalara sahiptir. Bunlar arasından zevkinize uygun olanı seçip satın alabilirsiniz. Toz içecek fiyatları ürün gramajına veya markasına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Tek kullanımlık paketler halinde satılan toz içecekleri çantanızda rahatlıkla taşıyabilir, mola vermek istediğiniz yer herde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.


Çay & Kahve Çeşitleri

Gündelik hayatta hemen hemen her kesim için içecek adeta bir vazgeçilmezdir. Genç, yetişkin, yaşlı demeden her yaştan ve profilden insan için tercih edilen pek çok farklı marka ve kategoride içecek çeşidi bulmak mümkündür. Binlerce farklı kategori içerisinden tercih edilebilecek binlerce içecek çeşidi arasından zevk ve ihtiyaçlara göre seçim yapılabilir. Özellikle yetişkinler arasında ise en çok tercih edilen içecekler olarak çay ve kahve gösterilebilir. Günün her saatinde tüketebileceğiniz bu iki içecek için de pek çok farklı seçeneğiniz bulunur. Türk kahveleri, çözülebilir ve filtre kahveler, latte ve espresso gibi dünya kahveleri damak zevkinize göre tercih edebileceğiniz kahveler arasındadır. Bunun yanı sıra tercih edebileceğiniz pek çok farklı çay çeşitleri bulmanız da mümkündür. Siyah çayın yanı sıra modunuza ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz bitki çayları sizlere sunulur.

Kahve Çeşitleri

Kahveler özellikle yetişkinler arasında vazgeçilemeyen bir içecek olarak öne çıkar. Kişisel zevkler doğrultusunda güne başlamanın ve günü bitirmenin en çok tercih edilen yolu olarak gösterilebilir. Hem Türkiye’de hem de dünya genelinde en çok tercih edilen içecekler arasında yer alan kahveler söz konusu olduğunda ise binlerce farklı çeşitle karşılaşmanız mümkündür. Özellikle ülkemizde en çok tercih edilen kahve türleri arasında; Türk kahvesi, çözünebilir kahveler, filtre kahveler, latte ve ikisi bir arada gibi sütlü kahveler, mocha, espresso ve çeşitli çekirdeklerden üretilen dünya kahveleri örnek gösterilebilir. Damak zevkinize en çok hitap eden kahveleri tüketirken de kullanabileceğiniz yardımcı ürünler bulmanız da mümkündür. Bunlardan akla ilk geleni kahvesini kremasız içemeyenler için üretilen tozkremalardır. Kahvenizin kokusunu ve lezzetini bozmadan kullanabileceğiniz bu kremalar sayesinde farklı aromaları bir arada tadabilmenize olanak sağlanır.

Yükleniyor...